Współpraca

 
Witam serdecznie!

Z chęcią nawiążę współpracę dotyczącą reklam, recenzji, lokowania produktów itp.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: hashimotkabezglutenu@wp.pl   z tytułem: Współpraca.
 
 
Dotychczasowa współpraca:
 

“Z LadyHashi współpracowaliśmy przy okazji akcji #wspierajmynasze. Działania, w których wspierała nas LadyHashi dla marki Delecta i marki Bakalland pokazały, że jest to bardzo pomysłowa, nowoczesna i pełna pomysłów blogerka. Doskonale czuje produkty, świetnie umie je wykorzystać w swoich autorskich propozycjach. Dobrze potrafi wykorzystać produkty zarówno w wersji słodkiej czy słonej przepisu. Posty z udziałem jej przepisów, budzą duże zainteresowanie na naszych kanałach. Serdecznie polecamy współpracę, @Bakalland i @Delektujemy.pl”

 

“Gorąco polecamy współpracę z LadyHashi. Wspaniałe pomysły na wykorzystanie kawy w kuchni, bardzo sprawna publikacja postów zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Nasze oczekiwania dotyczące współpracy zostały całkowicie spełnione i zakładamy, że nie był to ostatni wspólny projekt.”

Z wielkim uznaniem

Brodacze z BeardedCoffee

https://beardedcoffee.pl/

 

“We at Schar are now collaborating with Ladyhashi.pl since almost one year and are very happy with the way she approaches her tasks. She is reliable and always creating inspiring content for our consumers.”

 

“Panią Agnieszkę poznaliśmy dzięki akcji #WspierajmyNasze OSM Radomsko. Po kilku miłych wiadomościach rozpoczęliśmy fajną współpracę z Agnieszką, która swoją osobą oraz fantastycznymi przepisami wspiera nasz kulinarny cykl w naszych mediach społecznościowych. Przepisy są nietypowe, a zarazem proste w wykonaniu – to nas urzekło, gdyż idealnie wpisało się w ideę naszego cyklu z przepisami. Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy i gorąco polecamy przetestowanie tych wszystkich pyszności od Lady Hashi!”

Marketing Polski Koszyk