Artykuł

Nowy Rok, nowy rozdział…

Wszyscy jesteśmy zabiegani, ciągle zajęci, walczymy z mijającym czasem, przeciwnościami losu, stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, mamy swoje marzenia i staramy się je spełnić, gnamy nie patrząc na to co się dzieje wkoło…tak bym podsumowała mijający 2021 rok i pewnie większość z Was się z tym zgodzi.

Jak co roku, staram się zrobić podsumowanie tego, co się działo przez te całe 365 dni. Po co? Głównie dla samej siebie. Warto czasami spisać coś na kartkę papieru, bo często nie dostrzegamy tego wszystkiego co udało nam się zrobić, ile włożyliśmy naszego wysiłku, aby osiągnąć założone cele, a także tego co możemy w przyszłości poprawić. Każdy z tych 356 dni to duży wysiłek dal nas, doceńmy w sobie samych to, co robimy.

To co, zaczynam 😊

Rok 2021 był dla mnie…zaskakujący😊

Marzenia…one się spełniają, a właściwie to my sami je spełniamy, ale pod warunkiem, że są możliwe do spełnienia. Są po prostu takie rzeczy w życiu, o których choćbyśmy nie wiem jak bardzo marzyli i dokładali wszelkich starań i skorzystali ze wszystkich istniejących możliwości – to one się nie spełnią. Nie dlatego, że za mało się staramy, tylko po prostu jest to niemożliwe.

Marzeń miałam i mam kilka. Część udało mi się zrealizować, nad częścią nadal pracuję, a niektóre…zamieniłam na inne.

Dietetyka…to duże wyzwanie postawione samej sobie w 2021 roku. Zawsze chciałam zgłębić widzę w tym temacie, aby móc również z Wami dzielić się nią i promować zdrowy styl życia. Pierwszy etap za mną –  „Kurs Dietetyki podstawowy” potwierdzonych certyfikatem MEN. Zdałam egzamin, choć nie było łatwo 😊 Kolejny etap przede mną 😊

Zaskoczyliście mnie WY – wiele otrzymałam miłych i motywujących wiadomości od Was, zwiększa się każdego miesiąca zasięg bloga i wstawianych postów, co jest da mnie prawdziwą nagrodą. Spędzone chwile ( nawet nocami ) opłacały się, bo ktoś to dostrzega, próbuje przepisów, dopytuje o poradę, przesyła zdjęcia – to ogromnie miłe!

Zaskoczyła mnie…również ilość kontaktów, które udało mi się nawiązać w tym roku i podjąć współpracę. Pojawiły się nowe firmy, ale również Ci z którymi współpracowałam do tej pory, chętnie wybierają profil @ladyhashii do dalszego promowania swoich produktów. To niezwykle miłe i stanowi niejako ocenę działania Bloga w mediach społecznościowych. W każdy wpis, post, fotkę dokładam dużych starań, aby spełniała oczekiwania zlecającego, dlatego prawdziwą nagrodą są wszystkie pozytywne komentarze pod nimi.

Rok 2021 to również współpraca z czasopismem ŻYJ NATURALNIE. Co dwa miesiące możecie przeczytać w nim wiele ciekawych artykułów, promujących zdrowe odżywianie, styl życia, a także znajdziecie wiele zdrowych przepisów – nie tylko na posiłki, ale również na mieszanki ziołowe wspomagające naturalne leczenie schorzeń. Jestem pewna, że jeszcze wiele przed Nami w tej WIELKIEJ PRZYGODZIE.

Jest mi również niezwykle miło, że dołożyłam swoją maleńką “cegiełkę” w sukcesy kampanii #WspierajmyNasze zorganizowanej przez OSM w Radomsku. Ostatnia wygrana kampanii w Plebiscycie NOIZZ Zmiany w kategorii “Zmiana na dużą skalę” zakończyła rok 2021, ale ja już wiem, że to początek nowych wyzwań na kolejny 2022 rok. Wspólnie z twórczynią kampanii przez ostatni rok zrobiłyśmy wiele dobrego w kontekście promowania zrównoważonego rozwoju i stosowania dobrych praktyk w trudnych czasach. Kampania dosyć solidnie wzmocniła lokalny patriotyzm, z czego jesteśmy szczególnie dumne. Jestem pewna, że twórczyni nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czuję, że szykuje się kolejny ciekawy projekt. Irina, pozdrawiam Cię 🙂 i działamy!

Zaskoczyło mnie…życie. To rok pełen zmian…zmiany są potrzebne, motywują nas do dalszego działania, do samorozwoju, do zmian naszych przyzwyczajeń, do zatrzymania się choć na chwilę i przemyślenia tego co się w koło dzieje. Dla mnie każda, nawet najmniejsza zmiana to nowe możliwości. To chwila, kiedy mogę zamknąć pewien etap, otworzyć czystą kartkę i zacząć od nowa. Nabycie takiej umiejętności nie jest łatwe, za to bardzo pomocne. Jeśli jeszcze tego nie praktykowaliście, polecam. Zatrzymajcie się, porozmawiajcie sami z sobą, ustalcie co się wydarzyło, dlaczego, czy to było dobre czy złe i co chcecie zrobić dalej.

Zaskoczyłam…sama siebie, bo…wreszcie potrafię znaleźć chwilę dla siebie. Nadal się tego uczę, staram się nie szukać wymówek, że mam coś ważnego do zrobienia i dlatego…nie mogę pójść na fitness, włączyć 20 minut jogi, poczytać chwilę książkę, posiedzieć i napić się spokojnie ciepłej herbaty i pogłaskać koty, porozmawiać z bliskimi…takie niby zwykłe wydawałoby się codzienne chwile…ale dla mnie do tej pory nie codzienne. Wykonałam pierwszy krok i trzymajcie kciuki, żebym dała radę !:)

Rok 2021… To były dni, tygodnie, miesiące, które dużo mnie nauczyły, które pozwoliły na sprawdzenie samej siebie, swoich możliwości, ale też dostrzeżenia tego co mogę jeszcze poprawić i nad czym powinnam pracować jeszcze bardziej. Tylko o od nas samych zależy jak wiele jeszcze osiągniemy zamierzonych celów. Od naszego nastawienia do świata, otwartości, korzystania z nadarzających się okazji, empatii i nie poddawania się !

Teraz czas na te małe potknięcia w ciągu roku…tak, one były, ale staram się z każdego z nich wyciągać odpowiednie wnioski, nie rozkładać na części pierwsze i nie użalać się nas samą sobą. Każda porażka ma mnie wzmocnić, więc ocieram łzy i szybko staję na nogi do dalszego działania…BO NIE WARTO SIĘ ZAMARTWIAĆ, jutro też będzie dzień, lepszy dzień…i szkoda tracić nawet jednego z nich.

Korzystając z okazji, chciałam Wam polecić dwa kalendarze/planery, dzięki którym znajdziecie chwilę czasu dla siebie, ale też pozwolą Wam na zaplanowanie dokładnie każdego dnia. Ja już zaczęłam w nich plany na Nowy Rok, a Wy? Co planujecie w 2022?

uBOGAcONA to kalendarz dla każdej kobiety. To przestrzeń na poznanie siebie, swojego piękna, kobiecości i daru…Kalendarz pełen ciekawych, krótkich artykułów, miejsc na swoje notatki, przemyślenia, ulubione cytaty…ale też dużo jest w nim pięknych cytatów mdzin. Z Biblii. To taka chwila dla siebie na przemyślenia. Kalendarz możecie zakupić u uBogacona

Kalendarz Dobrych Dni kupicie u KobietaBiznesKuchania. Duży wybór pięknych kalendarzy w których znajdziecie nie tylko miejsce na zaplanowanie każdego dnia, ale też ćwiczenia rozwojowe oraz zaplanujecie ilość zjadanych posiłków w ciągu dnia. Koniecznie zobaczcie ofertę i wybierzcie kalendarz idealny dla siebie.

Noworoczne postanowienia?? W tym roku ich nie mam. Po prostu będę SOBĄ. Nadal będę realizowała moje plany…

Życzę Wam Samych pomyślnych dni w Nowym Roku i spełnienia wszystkich marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *